Czy Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro są odpowiedzialni za śmierć tysięcy ludzi?

Kilka dni temu pojawił się na blogu komentarz pod materiałem dotyczącym herezji głoszonych przez prezydenta Komorowskiego. Autor tego komentarza, podpisujący się jako Jerzy, zwrócił uwagę na to, że pojawiło się wiele komentarzy na ten temat i pojawiają się komentarze na temat zła w PO, a nikt nie pisze krytycznie o PiS, Radio Maryja, np. o odpowiedzialności PiS za to, że nadal w Polsce dokonuje się aborcja (trzy wypadki: zagrożenie dla życia matki, z przestępstwa; badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu), ponieważ PiS nie dopuściło do przegłosowania poprawki do konstytucji zabraniającej w ogóle aborcji. Zarzut Pana Jerzego w stosunku do Radia Maryja był taki, ze zaprasza do studia posłów PiS, który nie głosowali za uchwaleniem tej poprawki.

Dawno z Panią Kominek ustaliliśmy, że Radia Maryja publicznie nie będziemy krytykować. Krytyka ma sens tylko wtedy, gdy przynosi jakieś pozytywne owoce.

O PiS-ie warto jednak pisać, by te osoby z prawej i katolickiej, patriotycznej i narodowej strony, które głosują na tę partię nie zapominały, że jest to jednak głosowanie tylko z konieczności (przeciwko PO, SLD czy Ruchowi Palikota), a nie pełnego, całkowicie akceptującego wyboru.

W 2007 r. była realna, wielka szansa, że w Polsce każda aborcja będzie nielegalna. Szansę tę zaprzepaścił PiS, ponieważ 94 posłów tej partii wstrzymało się od głosu lub było nieobecnych.

Przykładowo Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro (teraz Solidarna Polska) wstrzymało się od głosu świadomie i z premedytacją uniemożliwiając wprowadzenie w Polsce całkowitego zakazu zabijania dzieci poczętych.

A oto dane za lata 2007-2011: . W 20011 wykonano 669 zabiegów, w 2010 r. było ich 641, w 2009 r. – 538, w 2008 r. – 499, a w 2007 r. – 326. W roku 2012 zabito w2 Polsce legalnie ponad 600 dzieci.

W tym okresie zamordowano zatem około 3000 dzieci.

Por. choćby: http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Resort-zdrowia-669-legalnych-aborcji-w-2011-r,126333,8.html

Za szczególne bestialstwo należy uznać zabijanie dzieci poczętych w wyniku gwałtu i dzieci podejrzanych o to, że urodzą się z zespołem Downa (te osoby funkcjonowałyby normalnie, ale wymagają długiej i kosztownej rehabilitacji).

Por.
http://www.naszdziennik.pl/wp/4347,wstydliwa-legalnosc-aborcji.html

Czy odpowiedzialność za śmierć tych dzieci ponoszą również Jarosław Kaczyński Zbigniew Ziobro.

Pytanie te należy uznać za retoryczne?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aborcja, PiS. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s