Zmarła Maria Kominek – słowo od Bożeny Milskiej

Tak jak Jarosław książkę pochłonęłam, czując wielki podziw dla Pani Marii Kominek z Jej zdanego egzaminu z PATRIOTYZMU. Tak, to co przeczytałam to jedna z najpiękniejszych książek o MIŁOŚCI DO OJCZYZNY!
Był 7 września 2013 rok. Tego dnia tysiące ludzi: słuchacze Radia Maryja, widzowie Telewizji TRWAM, studenci Toruńskiej Uczelni, jednym słowem cała Rodzina Radia Maryja przybyliśmy do Torunia aby podziękować Panu Bogu, Matce Najświętszej i Jej Synowi oraz św. Józefowi na czci- godne ręce o. Dyrektora Tadeusza Rydzyka za wszystkie dzieła powstałe tam.
Na kiermaszu natknęłam się szczęśliwie na książkę Pani Marii Kominek OPs – “Pokochać Boga, Kościół, Polskę”.
Rozmawialiśmy owego dnia ze znajomymi, którzy znali blisko Autorkę wspomnianej książki. Wiadomo było, że choruje. Mieliśmy nadzieję, że stanie się cud, że Pani Maria wyzdrowieje. Jeden Pan nieba i ziemii wie wszystko. Dziś my wiemy, ze odeszła od nas wspaniała Kobieta, Żona, Babcia, dominikanka świecka, z wykształcenia fizyk i teolog, publicysta, redaktor, autorka książek i wielu artykulów.
W omawianej książce , jak we wstępie do niej pisze Stanisław Krajski: ‘…znajdujemy rownież pewne wskazówki dotyczące tego, co powiniśmy jako katolicy i Polacy zrobić”.
Żegnam z żalem śp. Panią Marię modlitwą serdeczną, aby Dobry Bóg przyjął Ją do szczęsliwości wiecznej. Amen
Bożena Milska wierna Bogu, i Matce Jezusa Chrystusa, Maryi

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized, Zmarła Maria Kominek OPs. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s