Kaczyński zrobił to specjalnie: Duda, euro UE i UW

Na portalu „Polonia Chrystiana” ukazał się właśnie świetny tekst Krzysztofa Wareckiego o Dudzie pt. „Kandydatura ekstremalnego ryzyka”. Zgadzam się ze wszystkimi zawartymi w nim twierdzenia.

Nie zgadzam się tylko z następującym zdaniem: „Na pocieszenie pozostałoby nam mieć tylko nadzieję, że ewentualne zwycięstwo urzędującego prezydenta nie jest ukrytym celem Jarosława Kaczyńskiego, lecz będzie co najwyżej ono konsekwencją jego błędu. Chociaż cóż to za pocieszenie w sytuacji, gdy ten rażący brak roztropności znowu może Polskę bardzo drogo kosztować”.

Jestem głęboko przekonany, że Kaczyński z rozmysłem i premedytacja wystawił Dudę, by wygrał Komorowski.

Dlaczego?

Na to pytanie odpowiedziałem obszernie i szczegółowo w książce pt. „Masoneria polska 2014”

W telegraficzny skrócie odpowiedź brzmiałaby tak: bo Kaczyński realizuje wskazania nowej Jałty i zmierza do politycznego zabezpieczenia jej pełnej i długotrwałej realizacji.
Moim zdaniem nowa Jałta nie zostanie jednak zrealizowana. Przekreśli ją wielki krach, dzięki któremu pojawi się dla Polski szansa wybicia się na niepodległość.

Artykuł Wareckiego można przeczytać tutaj:

Ten wpis został opublikowany w kategorii PiS. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Kaczyński zrobił to specjalnie: Duda, euro UE i UW

 1. Jerzy pisze:

  W pełni się z Panem zgadzam.Szkoda tylko,że Ojcowie z Radia Maryja tego nie rozumieją.Widać wyrażnie że i tam diabeł robi spustoszenie.

 2. Dami pisze:

  Bardzo trafne spostrzeżenie. Jednak wielki ból sprawia to, że wielu ludzi tak spragnionych Polski i Wodza nie dostrzega takich niuansów w zyciorysie i postępowaniu, poglądach Dudy. Nie przyjmują do wiadomości całej prawdy. Ślepo uwierzyli w złe PO i dobry, a traktowany po macoszmu PiS. Slogan ,,wybierzmy mniejsze zło” mocno oddziałujący na społeczeństwo.

  ,,Przede wszystkim musimy pamiętać, że głosujemy na kandydata tej czy innej partii, lecz na kandydata najodpowiedniejszego z punktu widzenia interesów Polski.”

  Read more: http://www.pch24.pl/kandydatura-ekstremalnego-ryzyka,35248,i.html#ixzz3Y7QogUI8
  Ale! Ludzie nie znają wszystkich kandydatów, nie mogą się z nimi zapoznać.Co do wyżej nadmienionego Radia… Embargo na kandydature G. Brauna chyba nawet tam obowiązuje.
  Zadziałał mechanizm Pana Brauna ,,rozpoznania bojem”: widać kto z kim i za kim jest.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s