Wielki sukces Grzegorza Brauna

Niektórzy zwolennicy Grzegorza Brauna czują się zawiedzeni, że zdobył on mniej niż `1% głosów. Przeciwnicy mówią z satysfakcją: „Miażdżąca porażka”.
Czy nie był to jednak w istocie wielki sukces?
Zobaczmy Grzegorz Braun zdobył więcej głosów niż Kowalski, którego wystawiła prężna organizacja, formacja polityczna działająca od lat.
Zobaczmy kandydaci, którzy uzyskali więcej głosów od niego są obecni w polityce od lat lub stoją za nimi silne (i często bogate) formacje polityczne.

Kukiz pracował ciężko na swój sukces od kilku lat, a poza tym jest znanym praktycznie wszystkim piosenkarzem i celebry ta oraz jego przekaz jest tego typu, iż jest łatwy do zaakceptowania przez młodych i przez osoby reprezentujące różne opcje polityczne.

Gdybyśmy jeszcze pół roku temu zapytali Grzegorz Brauna czy myśli o starowaniu w wyborach prezydenckich zdziwiłby się. Jest znanym reżyserem filmowym, dał się poznać jako wnikliwy intelektualista, ale charakter jego filmów i analiz był taki, iż był znany tylko wąskiemu gronu.
W krótkim czasie bez pieniędzy, bez zaplecza ludzkiego, bez mediów Grzegorz Braun osiągnął zatem bardzo dużo i wiele wskazuje na to, że jeżeli nadal pozostanie na tej drodze ten sukces będzie systematycznie pomnażał.
Sądzę zatem, że jeszcze Państwo usłyszycie o Grzegorzu Braunie, a niektórzy może się i zdziwią. Początek został dany. Jest to tylko początek. Jutro może należeć do Grzegorza Brauna.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Grzegorz Braun. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Wielki sukces Grzegorza Brauna

 1. Dami pisze:

  Nie żałuje swojego głosu oddanego na Grzegorza Brauna. Ciesze się, jestem wdzięczny, ze w I turze wybrów mogłem zagłosować na prawdziwego patriotę i katolika szanującego Tradycję. Życzę sukcesówPanu Grzegorzowi, jak i dalszej wierności głoszonym ideą. Ufam i wierzę w to, że jest to początek kontrrewolucji.

 2. Robert pisze:

  Fakt, że Pan Grzegorz Baraun nie jest „celebrytą”, czyli człowiekiem znanym z tego, że jest człowiekiem znanym, robi szaloną różnicę i pozwala mieć dużo głębszą nadzieję na budowę wokół takiej osoby ruchu społecznego z prawdziwego zdarzenia.

 3. Flora pisze:

  To nasze biedne spoleczenstwo powinno zalowac,ze zadowala sie mniejszym zlem zamiast wybrac pelne dobro,czy to moze sie Bogu podobac?nic dziwnego ze widac wokolo raczej dziadostwo moralne I wszelakie niz jego blogoslawienswo.

 4. stoLica pisze:

  Kościół Szkoła Strzelnica. Do roboty!

 5. sąsiad pisze:

  Ja powiem więcej.Gdyby nie te krótkie wystąpienia Pana Brauna w reżimowej telewizji to i Pan Duda by nie osiągnął tego wyniku. Kukizowi znacznie pomógł Korwin, którego nie lubię bardzo.
  To Pan Braun swoimi śmiałymi występami wprowadził większość społeczeństwa na drogę zmiany. Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. To jedyny kandydat, który tak śmiało mówił prawdę o Polsce. Głosowałem na Pana Grzegorza Brauna. Teraz muszę na Andrzeja Dudę ale wierzę w Pana Panie Grzegorzu, że jeszcze jesienią na Pana zagłosuję. Nawet na dzień się zamelduję w Pana okręgu by zagłosować.
  Czy Pan będzie próbował do sejmu jesienią?
  Gdyby udało się Panu wejść do sejmu to była by to prawdziwa rewolucja nie tylko Polska ale światowa.
  Byłem Pana wystąpieniami zszokowany pozytywnie.
  Pozdrawiam i czekam na więcej.

 6. JACK pisze:

  Dziś rozmawiałem o wyborach z naszymi księżmi w parafii. Okazało się, że w I turze wszyscy zagłosowali za Grzegorzem Braunem !

 7. piotr pisze:

  Panie Grzegorzu,do zobaczenia w wolnej Polsce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s