Czy Krajski robi „krecią robotę”?

Odnoszę się tu do komentarza Pani Leny, która napisała: Nie mogę przestać o tym myśleć. Po jednym mało znaczącym wywiadzie wysuwa Pan bardzo daleko idące wnioski. To jest krecia robota. Kupowałam Pana książki i często darowałam znajomym. Szanuję Pan ale nie mogę zrozumieć celu tego artykułu.

Swój stosunek do PiS zradykalizowałem po napisaniu książki „Masoneria polska 2014”. Z materiałów w niej zebranych wynikałoby że PiS niewiele różni się od PO. W zasadniczych sprawach dla Polski – kwestii jej niepodległości, UE, banków i gospodarki nie różni się w ogóle.

Nie różni się w ogóle zatem w odniesieniu do tych czynników, które powodują, że Polska juz utraciła niepodległość i ulega rozpadowi we wszystkich możliwych porządkach.

Pamiętajmy o tym, że PiS miał 100% na wprowadzenie do konstytucji całkowitego zakazu zabijania nienarodzonych i sam doprowadził do tego, że to nie przeszło. Przypomnijmy, że wtedy wystąpił z niego Marek Jurek.

Pamiętajmy, że w swoim czasie to PiS dążył do koalicji POPiS, że to Jarosław Kaczyński mianował na najwyższe stanowiska Sikorskiego, Kaczmarka, Marcinkiewicza.

Itp., itd.

Co innego posłowie PiS i elektorat PiS. Wielu posłów to porządni ludzie. Elektorat jest prawicowy i katolicki, w tym przecież znaczna część środowiska Radio Maryja.

Czy znaczna część działań PiS o patriotycznym i katolickim charakterze nie jest dokonywana tylko ze względu na ten elektorat?

Moja idea dziś jest taka- dalsza wiara w PiS jako formację, która uratuje Polskę jest szkodliwa dla Polski. Opóźnia bowiem działania zmierzające do powołania formacji, która Polskę wyrwałaby z tej sytuacji, w której następuje jej coraz szybsza destrukcja.

Pan Duda to człowiek przecież nieznany, bez dorobku, bez autorytetu, bez klasy, którego namaścił Jarosław Kaczyński i jeszcze parę miesięcy temu nikomu nieznany. Duda został wybrany by przegrać. Prezydentem miał być Komorowski. Sto razy większą szansę miał prof. Andrzej Nowak, ale Kaczyński odrzucił tę kandydaturę.

Dlaczego Duda wygrał zaskakując tym i Kaczyńskiego. Bo nikt nie zdawał sobie sprawy z tego jak bardzo społeczeństwo ma już dość Komorowskiego, a przede wszystkim PO.
PO i Komorowski reprezentują niemieckie i rosyjskie interesy. PiS reprezentuje amerykańskie interesy. Okupacja amerykańska to z pewnością lepsza okupacja, ale nadal okupacja. To nie jest opcja dla Polski. Opcją jest niepodległość – polski, narodowy interes.

W książce „Masoneria polska 2014” napisałem, że wszystko wskazuje na to, że trwają rozmowy nowej Jałty, ze szykuje się nowy rozbiór Polski, rozbiór pomiędzy Niemcy, Rosję, USA i masonerię. Wiele wskazuje na to, że PiS jest tu narzędziem.

Polecam lekturę „Masonerii polskiej 2014”. Tam są szczegóły.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualny stan Polski, masoneria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Czy Krajski robi „krecią robotę”?

 1. Mariusz pisze:

  Moim zdaniem Pan dr. Stanisław Krajski nie robi żadnej „kreciej roboty”. Po prostu pisze prawdę. Nie zakłamuje rzeczywistości, tragicznej, przedrozbiorowej rzeczywistości naszej Ojczyzny. Partia PiS w zasadniczych sprawach dla Polski nie różni się niczym od PO. Wiara w to, że PiS naprawdę coś zmieni w Polsce jest zwodnicza. Jaka jest różnica między agenturą Masonerii Rytu Francuskiego (PO) i Masonerii Rytu Szkockiego (PiS)? PO i PiS są tymi agenturami, narzędziami Masonerii i innych krajów. Jedna, czy druga Partia i tak zaprowadzi Polskę do ostatecznego upadku i rozbiorów. Jak mówi klasyk – „oni wszyscy muszą odejść”. Na koniec podam bardzo ciekawy fragment z książki Pana dr. Stanisława Krajskiego „Masoneria Polska 2014” (str. 205) – „Bracia Kaczyńscy wychowywali się w środowisku niepolskim, przenikniętym w znacznej mierze doktryną i mentalnością masonerii. Autorytetem dla nich, w znacznej mierze ich wychowawcą, był wieloletni Wielki Mistrz polskiej masonerii rytu szkockiego „guru” tej masonerii Jan Józef Lipski. On był przyjacielem matki i domu. Miał wielki wpływ na myślenie matki. Był stałym gościem w domu, w istocie wychowawcą młodych Kaczyńskich”. Nic dodać, nic ująć.

  Pozdrawiam bardzo serdecznie Pana dr. Stanisława Krajskiego
  Wierny czytelnik Mariusz

 2. Dami pisze:

  Przepraszam, że się ośmielę. Chcę zabrać głos. Osobiście bardzo Pana szanuję i doceniam ogrom pracy. Pracy, która otwiera ludziom oczy na rzeczywistość i jest bardzo potrzebna. Dla mnie stanowi Pan źródło informacji o masońskim świecie w jakim zyjemy.
  Zadziwił mnie ten wpis, to tłumaczenie tylko uwiarygadnia Pana. To mnie cieszy. A przyznam szczerze, że ciekawił mnie Pana stosunek do PiSu.
  Jednak jeśli ktoś musiałby się tłumaczyć to właśnie tworzący RM i TvTrwam. To oni według mnie robią krecią robotę. Niepotrzebnie wpuszczają w maliny grupę ludzi, swoich słuchaczy, którzy pragną Wolnej i Katoliciej Polski. Ludzie potrzebują i chcą wodza. Są tak spragnieni prawdy, wolności i normalności, nie wiedzą kogo słuchać, szukają autorytetów. I tak znajdują się media, mieniące się katolickimi, które wykorzystują sytuację. Maipulują( za mocne słowo?) uczuciami swoich słuchaczy i jako złoty środek proponują PiS… Co z tego wyniknie? Czy Oni nie zdają sobie sprawy z tego, że zwodzą ludzi. Czy robią to świadomie z premedytacją? Jeśli ten złoty środek zawiedzie co wtedy? Nastąpi wielkie rozczarowanie tłumu. Kolejne rozczarowanie i zawód tylko dobije elektorat PiSu, odbierze nadzieję. Czy i w tym przypadku sprawdza się reguła, która mówi, że jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze? W internecie znalazłem inormację mówiącą, że ww. radio ma problemy finansowe…
  To wszystko, ten zamęt jeszcze bardziej umacnia mnie w przekonaniu, że to Koniec Czasów.

 3. august252 pisze:

  Manipulują( za mocne słowo?) uczuciami swoich słuchaczy i jako złoty środek proponują PiS.
  Szanowny panie nie mocne ale wręcz za słabe,jeżeli jest prawdą to co zarzuca polonia o.dyrektorowi że jest rycerzem columba to o czym my mówimy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s