Czy PiS będzie konserwował masoński układ?

Z pojawiających się dotychczas w mediach wypowiedzi wyborczych przedstawicieli PiS-u wynikałoby, że PiS nie planuje strukturalnych zmian, że chce zachować status quo w perspektywie politycznej, gospodarczej, podatkowej, bankowej, a zatem nie zamierza zmieniać antypolskiego narzuconego nam przez masonerie światową układu, o którym szczegółowo pisałem w książce „Masoneria polska 2014”.

Dobrym przykładem są tu wypowiedzi przedstawicieli PiS-u na temat podatków. Mówi się jedynie o „uszczelnieniu” systemu podatkowego.

System ten zauważmy jest taki, że tzw. szarzy obywatele płacą podatki, a wielkie sklepy, korporacje i banki oraz wiele wielkich firm „polskich” nie płaci podatków w ogóle
Przedstawiciele PiS mówią też o zwiększeniu podatków dla firm średnich oraz o niewielkim podatku dla sklepów wielkopowierzchniowych.
Nie ma tu mowy o zmianie systemu podatkowego, uproszczeniu go, doprowadzeniu do tego żeby emeryci i najsłabiej zarabiający nie płacili podatków a zaczęli je płacić zagraniczni krezusi.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii PiS. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Czy PiS będzie konserwował masoński układ?

  1. John pisze:

    Panie Stanisławie, daleki jestem od idealizowania jakiejkolwiek partii i jestem bardzo ostrożny w kwestii ufania politykom ALE… z tego co słyszałem pojawiały się w Pis głosy o podatku bankowym na wzór węgierski i właśnie tym dla zagranicznych sieci handlowych – co więcej przedstawiano je jako główne źródła pozyskania pieniędzy na sfinansowanie podniesienia kwoty wolnej od podatku do ok. 8 tys. i obniżenia wieku emerytalnego… były też deklaracje wsparcia dla małego biznesu a uszczelnienie możliwości unikania vatu przez znajomych królika z PO to chyba też niekoniecznie źle? Może to jeszcze nie rewolucja ale czy to nie są kroki w dobrym kierunku? Co Pan sądzi?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s