Za 13 dni ukaże się moja książka o Fatimie

Oto wybrane informacje, które możemy w niej znaleźć:

W 2016 r. niektóre media zaczęły upowszechniać wypowiedź ks. Ingo Dolingera z Niemiec, specjalisty od masonerii, profesora teologii, przyjaciela Ratzingera. Stwierdził on, że niedługo po publikacji w czerwcu 2000 roku przez Kongregację Doktryny Wiary Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej, spotkał się z kard. Ratzingerem i w trakcie tego spotkania Ratzinger powiedział mu, że istnieje część Trzeciej Tajemnicy, której nie opublikowano, że ogłoszona część Tajemnicy jest autentyczna oraz że niepublikowana część Tajemnicy mówi o „złym soborze i złej Mszy”, która po nim miała się pojawić. Na tę wypowiedź Dolingera zareagował Watykan w specjalnym komunikacie. Komunikat ten głosi, że Ratzinger nigdy nie rozmawiał z Dolingerem na temat Fatimy, że publikacja Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej została zakończona („is complete”).

Dotarłem do osoby, której udało się uzyskać audiencję u kardynała Capovilli na krótko przed jego śmiercią (zmarł w 2016 r.). Capovilla był sekretarzem Jana XXIII i wraz z nim przeczytał nieujawnioną do dziś pierwszą część Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej.

Osoba ta zadała kard. Capovilli pytanie: „Czy w Trzeciej tajemnicy Fatimskiej jest przestroga przed „złym Soborem” i „złą liturgią”.

Kard. Capovilla powiedział krótko: „Tak, jest tam taka przestroga”.

Zamówienia – tel. 601-519-847okladka-fatima

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fatima. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s