Za 12 dni ukaże się moja książka o Fatimie – stosunek wyznawców islamu do Fatimy

Wyznawcy islamu śledzą wydarzenia w świecie niewiernych i pewnego dnia na początku XX wieku dowiadują się, że na terenach uznawanych przez nich za islamskie, terenach, które kiedy zajmowali, w miejscowości, której nadali nazwę Fatima na cześć swojej wielkiej „świętej” objawia się „Pani” i czyni wielkie cuda, między innymi porusza słońce, co widzą dziesiątki tysięcy ludzi. Przekazuje jakieś orędzie. Co to może być za „Pani”? To może być tylko sama Fatima, córka Mahometa. Wyznawcy islamu są oburzeni: katolicy przywłaszczyli to sobie i sfałszowali wszystko, sfałszowali orędzie podając, że to ich Matka Boża i przypisując jej słowa „do niewiernych”.

Wyznawcy islamu umacniają się w swoim przeświadczeniu, gdy dowiadują się, że jest jakaś „Trzecia Tajemnica”, której Kościół nie chce ujawnić, choć jej ujawnienie zapowiedziane było na rok 1960, że niektórzy katolicy twierdzą, że dokonuje się manipulacji tekstami orędzia.

Gdy ogłoszono, że Trzecia Tajemnica została ujawniona wyznawcy islamu natychmiast doszli do wniosku, że to, co ujawniono potwierdza, że mieli rację.

W pierwszym rzędzie od razu rozpoznali kim są pojawiający się w niej żołnierze i dlaczego w taki, a nie inny sposób zabijają „Biskupa odzianego w Biel”, pozostałych biskupów, kapłanów, zakonników, zakonnice i świeckich katolików.

Ich rozumienie Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej jest następujące.
Na niebie ukazuje się al-Zahra (Błyszcząca/Źródło światła), czyli Fatima, córka Mahometa oraz anioł. Anioł powoduje, że, jak mówi Koran o dniach ostatnich, ludzie zobaczą „góry, które uważali za nieruchome jak będą przechodzić podobnie jak przechodzą chmury” (łatwo to skojarzyć z wulkanami) i niszczy w ten sposób USA i Europę, czyli świat niewiernych. Fatima wysyłając światło powstrzymuje dalszą aktywność anioła ratując w ten sposób przed zniszczeniem świat islamu. Żołnierze islamscy proponują elitom Kościoła katolickiego przejście na islam, a gdy ci odmawiają zabijają ich wszystkich używając do tego symbolicznie łuków jako broni Mahdiego. Chrześcijaństwo przestaje istnieć i powstaje jedno światowe państwo islamskie, którego przywódcą jest Mahdi i zapanowuje na całym świecie pokój, jak to zapowiada Druga Tajemnica Fatimska, dokładnie w takim kształcie jaki zapowiadają „święte” księgi islamu.

Ali Agca w swojej książce pt. „Obiecali mi raj” pisze że „zdaniem muzułmanów w Portugalii nie ukazała się Matka Boża, ale córka Mahometa, Fatima, która miała przepowiedzieć koniec Watykanu i początek nowej ery, w której świat miał się znaleźć w objęciach islamu”.

Jego mocodawcy zakładali, że śmierć papieża Jana Pawła II musiałaby przyspieszyć powrót Mahdiego, a w rezultacie koniec zachodniego świata.

Agca twierdził też, że islam przygotowuje się do „końcowej bitwy”. Decydujący atak ma mieć miejsce, jak wynika z tego co on wie, w dniu 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy.
Dla muzułmanów dodatkowym znakiem, że dzień wypełnienia się Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej się zbliża, był fakt, że papież Franciszek ukląkł przed muzułmanką i umył jej nogi.
„Zdjęcia, na których papież klęczy na kolanach i całuje stopy muzułmanki – jak mówi Grzegorz Górny – zrobiły wręcz furorę w świecie islamu, w którym gest uklęknięcia przed kimś jest interpretowany jako uznanie zwierzchnictwa i wyższości, jest to akt kapitulacji. I oto zwierzchnik zachodniego chrześcijaństwa klęczy przed przedstawicielką islamu. U muzułmanów jest nie do wyobrażenia, żeby jakikolwiek imam ukląkł przed katolikiem, a już tym bardziej katoliczką, bo kobieta w islamie stoi na niższym stopniu antropologicznym niż mężczyzna. Uklęknięcie przed kobietą oznacza wręcz utratę godności przez mężczyznę, jest formą upokorzenia. Wielu muzułmanów odebrało ten gest papieża jako duchową kapitulację Zachodu, która poprzedza kapitulację fizyczną”.

Matka Boża mówi, że po masakrze Watykanu zapanuje pokój na świecie. My wiemy, że mówi o pokoju Bożym, Chrystusowym, a nie „pokoju” islamskim.

okladka-fatima

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fatima. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s