Za 4 dni ukaże się moja książka o Fatimie – Fatima i Gorbaczow

Ks. Apostoli jeden z najbardziej znanych promotorów oficjalnej interpretacji Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej broniąc ten interpretacji musi dowodzić też, że Rosja się nawróciła.
Nie zgadza się on zatem z twierdzeniem, że nie widać znaków, iż w Rosji „dokonuje się proces nawrócenia”. Dowodząc swoich racji poświęca kilka stron działalności Gorbaczowa, który „znacznie złagodził nastawienie władz wobec religii”, który zezwolił na przyjazd do Rosji takich postaci życia religijnego jak Matka Teresa z Kalkuty czy patriarcha Konstantynopola, który mówił „o prawie ludzi wierzących do nieograniczonego wyrażania własnych przekonań”, który „wyciągnął rękę do przywódców Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, który spotkał się z papieżem.

Jest tu jeden szkopuł. Gorbaczow należy do światowej elity masońskiej. Zmierza do utworzenia Rządu Światowego i jednej religii światowej (masońskiej). Jego działania były wpisane w pewien masoński program, a nie Boży plan. W 1991 r. Gorbaczow powołał Fundację Gorbaczowa, na którą wielkie sumy przeznaczyli Rockefellerowie, amerykańskie masońskie banki, masońska Fundacja Forda. Fundacja Gorbaczowa powołała między innymi „State of the World Forum” – forum debaty nad „sprawami jednoczenia ludzkości” i „potrzebą stworzenia rządu światowego”. Gorbaczow zaangażowany był w działania masońskiego „Global Forum” i pełnił w nim kluczowe funkcje. Z wielu publikacji wynika, że był członkiem Lucis Trustu, który wcześniej nosił nawę Lucyfer Trust – związanej z New Age organizacji satanistycznej.

Stanisław Krajski zaprasza na spotkanie na temat Fatimy i masonerii w dniu 21 lutego

We wtorek, 21 lutego o godz. 19.00 będzie miał miejsce wykład Stanisława Krajskiego

pt. „Fatima i masoneria – czy Trzecia Tajemnica wypełni się w 2017 r.?”

Spotkanie odbędzie się w Warszawie, ul. Wspólna 51, wejście od podwórka.

okladka-fatima

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fatima. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s