Michał Krajski, Czy w 2017 r. wypełnią się słowa matki Bożej z Fatimy? Kilka słów o nowej książce Stanisława Krajskiego.

Powstało już, co najmniej kilka książek ukazujących manipulacje, jakich dokonywano w związku z Trzecią Tajemnicą Fatimską. Praca Stanisława Krajskiego pt. „Fatima i masoneria – czy Trzecia Tajemnica Fatimska wypełni się w 2017 r. czy później?” zasługuje jednak na szczególną uwagę i to z kilku powodów.
Po pierwsze, zbiera ona wyniki śledźtw, jakie prowadzili w tej sprawie różni autorzy, jak Antonio Socci, czy Christopher Ferrara. Stanisław Krajski, bazując na znanych już informacjach, dokonuje rzetelnej, racjonalnej analizy i wyciąga nowe porażające wnioski.

Po drugie, jako pierwszy wskazuje na najgłębsze źródło sprzeciwu wobec orędzia Matki Bożej z Fatimy. Dowodzi, że jest nim masoneria, która uwierzyła w prawdziwość objawień i wprowadziła w życie plan, złożony z 8 punktów, by pomniejszyć, zaciemnić i zablokować fatimskie przesłanie.

Po trzecie w sposób do tej pory najbardziej obszerny i przekonujący, opisuje czego dotyczy Trzecia Tajemnica Fatimska. Wykłada krok po kroku znaczenie kolejnych słów i obrazów zawartych w jej drugiej (ujawnionej) części przekonując, że dopiero dzisiaj stają się one w pełni zrozumiałe i czytelne oraz rekonstruuje nieujawnioną dotąd jej pierwszą część.

Ukazuje, że ujawnionej części nie można pojąć bez uwzględnienia apostazji w Kościele i najazdu muzułmanów na Europę. Wiele może też wyjaśnić narastające zagrożenie ze strony wulkanów, których aktywność coraz bardziej wzrasta.

Po czwarte publikacja ukazuje się w 2017 r., a więc w 100-lecie objawień w Fatimie. Ponadto jest to rocznica 300-lecia powstania masonerii i 500-lecia wystąpienia Marcina Lutra. Masoni, jak i protestanci są największymi wrogami Matki Bożej. Poza tym 17 jest liczbą szatana. Stąd wszystko wskazuje na to, że rok 2017 będzie czasem wzmożonej, o ile nie ostatecznej, walki między Matką Bożą, a szatanem i jego sługami.

Stanisław Krajski, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia w Polsce, na świecie i w Kościele udowadnia, że wrogowie Maryi, do których zaliczają się w istocie także muzułmanie, już tę walkę podjęli.

Książka prezentuje różne scenariusze rozwoju wydarzeń pozwalając zrozumieć zachodzące przemiany i przygotować się na ich konsekwencje. W obliczu nadchodzących katastrof daje także nadzieję przypominając, że Najświętsze Serce Maryi ostatecznie zwycięży, a my będziemy królowali z Chrystusem.

okladka-fatima

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fatima. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s