Ks. Jochemczyk jest poważnie chory – prosimy o modlitwę

Ksiądz zaczął się źle czuć w początkach maja. Zdecydował się jednak nie odwoływać wyjazdu do USA, by nie zawieść Polaków, którzy czekali na niego w Chicago. Był tam dwa tygodnie i jego stan się bardzo pogorszył (schudł kilkanaście kilogramów, nie mógł jeść, nękały go różne bóle w całym ciele). Nie wiadomo było wciąż co mu jest (w Chicago obejrzeli go lekarze i zrobili niektóre badania).

Po powrocie do Włoch trafił do szpitala w Imperii, gdzie położono go na korytarzu, wykonano podstawowe badania i stwierdzono, że nie wiedzą co mu jest i dali mu tabletki na żołądek.

We wtorek znajomy ksiądz dowiózł go samochodem (nie ma nawet siły chodzić, a co dopiero prowadzić samochód) do szpitala w Wilkowicach, gdzie znalazł wreszcie profesjonalną opiekę. Wykonano mu liczne badania znajdując kilka pomniejszych dolegliwości (bakteria coli, grzyby). Badania trwają i będą trwać jeszcze kilka tygodni.

Módlmy się o jego zdrowie, o to, by nie było to coś, o czym nawet boimy się myśleć.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ks. Tomasz Jochemczk. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Ks. Jochemczyk jest poważnie chory – prosimy o modlitwę

  1. AO pisze:

    Matko Boża Nieustającej Pomocy, Twój Boski Syn, którego na rękach trzymasz, wysłuchuje każdej Twojej prośby. Poleć Mu także chorego księdza Tomasza, za którego dzisiaj w pokorze modlę się do Ciebie. Rzeknij tylko słowo, a chory wróci do zdrowia. Nie odmawiaj mi tej łaski. Chorzy mają szczególne prawo do Twej dobroci. Proś zatem Jezusa, aby nam to drogie życie zachował. Ty sama bądź dla chorego dobrą i miłosierną lekarką, a przy Twojej pomocy z pewnością odzyska utracone siły. Gdyby jednak Bóg, którego wola rządzi światem, inaczej postanowił, wspomóż, o Matko, chorego i daj mu siłę, aby przyjął kielich goryczy i zdał się spokojnie na rozporządzenie Boga Wszechmocnego. Daj mu cierpliwość, chroń od rozpaczy. Maryjo, Ty jesteś tak potężna, możesz nas pocieszyć. Jesteś Matką najlepszą, pragniesz nas poratować. Wysłuchaj więc mnie łaskawie i przyjdź choremu z pomocą. Amen.

  2. Kate pisze:

    Modle sie w intenci ksiedza ale wyglada na to ze ktos chce ksiedza odsunac za szczera i dobra posluge, masoneria nie spi i ma rozne sposoby….oby to nie bylo to ! Bog jest silniejszy !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s