Ks. abp Jan Paweł Lenga, Biskupi idą drogą zatracenia (fragment książki pt. „Trzeba ratować Kościół”)

Warto przypomnieć, że w IV w., o którym Pan wspomniał, wierzący mówili do Ariuszu, gdy on głosił, że Chrystus nie jest Bogiem: Ty jesteś kłamcą.
A ja dzisiaj nie mówię, kto konkretnie jest kłamca, ja mówię, że, jeżeli biskupi nie mówią rzeczy Chrystusowych, oni idą drogą zatracenia, a niech oni wybiorą sobie, czy oni kłamcy, czy nie. Konkretny biskup wybierze sobie. Kłamca czy nie. Bergoglio mówił, że to jest zbawienne, a ja mówię, że to jest potępiające. Niech mnie udowodni, że to jest inaczej, a jeżeli nie udowodni, nie ma co mnie bić. Tak mówi Chrystus. Ja żyję Jego postulatami. A jeżeli ktoś cichaczem chce tam to wszystko zagarnąć, zmusić do uciszenia, dawajcie jednego zabijemy, żeby cisza była i spokój, i bezpieczeństwo. No to będą ściągać gniew Pana Boga. Zbliża się on już. I będzie cięcie siekierą u korzeni.
Dochodzimy do takiego momentu, że będziemy musieli mówić tak jak mówił jeden człowiek: Panie Boże, Ty sam tym się zajmij, bo już my niczego nie możemy zrobić.
Jeżeli już biskupi, kardynałowie i sam Bergoglio psują Kościół do korzeni, to kto może w tym wytrwać. Prowokujemy Pana Boga, Pana Jezusa, żeby On przyszedł powtórnie i pokazał się jak błyskawica, każdy zobaczy, gdzie ma iść, albo na zatracenie, albo na chwałę. Dziś jest tak, że ta większość idzie tą drogą przewrotną, szeroką i przestrzenną, która prowadzi do piekła. A ci, którzy odchodzą od tej drogi są małą garstką.
Taka mała garstka będzie w mieście, na wiosce, albo będzie nawet w swoim domu, pięcioro będzie w jednym domu, trzech przeciwko dwóm. Teściowa przeciwko synowej, córka przeciwko matce itd. Będzie tak jak mówi Chrystus.

Ukazała się właśnie nowa książka ks. abp. Jana Pawła Lengi
pt. „Trzeba ratować Kościół!”
stron 208, cena detaliczna 33,00 wraz z kosztami wysyłki (cena przewidywana dla księgarni 33 zł)
Przy zamówieniu 5 egzemplarzy cena wraz kosztami wysyłki 130 zł
Przy zamówieniu 10 egzemplarzy cena wraz z kosztami wysyłki 220 zł
Zamówienia: 601-519-847
mail: savoir@savoir-vivre.com.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Trzeba ratować Kościół!". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s